Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Баварія — Челсі. Відео голів та огляд матчу Ліги чемпіонів

У чвертьфіналі Баварія зіграє з Барселоною (Фото: REUTERS/Michael Dalder)

Баварія на своєму полі розгромила Челсі з рахунком 4:1 (перший матч 3:0) і за підсумками двох поєдинків 1/8 фіналу вийшла до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Баварія забила вже на 10-й хвилині завдяки влучному удару Лєвандовскі з пенальті. Ще через 14 хвилин польський форвард виступив у ролі асистента, віддавши гольовий пас на Перішича, який подвоїв перевагу господарів.

Челсі все ж вдалося відквитати один гол до перерви — Ебрахам добив м’яч у ворота після сейву Нойєра.

На 76-й хвилині Лєвандовскі асистував на Толлісо, який забив третій голу ворота лондонців, а на 83-й поляк оформив дубль, відправивши круглого у ворота ударом головою.

У чвертьфіналі Баварія зіграє проти Барселони, яка у паралельному матчі перемогла Наполі з рахунком 3:1 (перший матч 1:1).