Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Барселона з розгромної перемоги стартувала після карантину, Валенсія оступилася. Результати чемпіонату Іспанії – відео

REUTERS/Albert Gea

Мессі відзначився першим голом після карантину

Відбулися перші сім матчів 28 туру чемпіонату Іспанії після карантину.

Барселона стартувала у відновленому чемпіонаті з розгромної перемоги над Мальоркою з рахунком 4:0. Голами у складі каталонців відзначились Відаль, Брейтвейт, Альба та Мессі, який поставив крапку у матчі на 93-й хвилині.

Барселона продовжує лідирувати у Прімері. Каталонці випереджають Реал на п’ять очок, але у «вершкових» ще матч у запасі.

Валенсія несподівано втратила очки в грі з Леванте. «Кажани» відкрили рахунок на 89-й хвилині, але гості зуміли вирвати нічию завдяки пенальті у компенсований арбітром час.

Також слід відмітити перемогу Севільї у дербі над Бетісом з рахунком 2:0.