Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Автор суперголу Малиновський став найкращим гравцем матчу в чемпіонаті Італії – відео

Руслан Малиновський via Instagram

На рахунку Малиновського 5 голів у сезоні Серії А

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський, який забив один з трьох голів своєї команди у матчі Серії А з Лаціо (3:2), став найкращим гравцем поєдинку за версією порталу Whoscored.

У поєдинку 27 туру Серії А між Аталантою та Лаціо хавбек збірної України відзначився красивим голом на 66-й хвилині, зробивши рахунок у матчі нічийним — 2:2. М’яч після дальнього удару Малиновського затріпотів у верхньому куті римської команди.

Крім цього, українець наніс чотири удари по воротах, та зробив 39 точних передач (89%), за що отримав найвищу оцінку у матчі серед усіх гравців — 8,6. Більше 8 балів отримав тільки один футболіст — одноклубник Малиновського Алехандро Гомес — 8,3.

У підсумку Аталанта змогла вирвати перемогу за 10 хвилин до закінчення матчу — 3:2.

Відео голу Малиновського (дивитися з 2:40)

На рахунку Малиновського вже 5 голів за Аталанту в сезоні. Востаннє він забивав у 26 турі Серії А проти Лечче (7:2), який відбувся ще до карантину.

Редактор: Олег Телюк