Атлетіко відірвався від Реала на вершині чемпіонату Іспанії

Суарес (праворуч) забив обидва м’ячі Атлетіко (Фото: REUTERS/Vincent West)

В іспанській Прімері відбулися два матчі 19-го туру.

Лідер першості, мадридський Атлетіко, проводив виїзний поєдинок проти Ейбара, який займає 15 місце, і здобув перемогу з результатом 2:1.

Незважаючи на статус фаворита, гості пропустили вже на 12-й хвилині, коли Марко Дмітровіч реалізував призначений в їх ворота пенальті.

Для того, щоб відігратися, мадридській команді знадобилося майже півгодини – після передачі від Маркоса Льоренте відзначився Луїс Суарес.

Атлетіко не вдавалося забити переможний м’яч аж до передостанньої хвилини основного часу, коли дубль оформив той же Суарес, реалізувавши 11-метровий удар.

Перемога дозволила мадридському клубу зміцнити лідерство, відірвавшись від другого в таблиці Реала на сім очок і третьої Барселони – на 10 при одному матчі в запасі.

Результати 19-го туру Прімери:

Ейбар – Атлетіко 1:2
Голи: Дмітровіч, 12 (з пенальті) – Луїс Суарес, 40, 89 (з пенальті)

Валенсія – Осасуна 1:1

Голи: Гарсія (автогол), 69 – Каллері, 42

Турнірна таблиця

В минулому турі чемпіонату Іспанії Атлетіко переміг на своєму полі Севілью у відкладеному поєдинку першого туру з результатом 2:0.

Редактор: Андрій Синявський