Англійська Прем’єр-ліга відмовила саудівському принцу в купівлі Ньюкасл Юнайтед

Англійська Прем'єр-ліга відмовила саудівському принцу в купівлі Ньюкасл Юнайтед

Ньюкасл міг бути проданий за 340 млн євро — ЗМІ (Фото: REUTERS/Lee Smith)

Англійська Прем’єр-ліга (АПЛ) відмовила Саудівському фонду державних інвестицій (PIF), контрольованому принцем Мухаммедом бін Салманом, в продажу свого учасника Ньюкасл Юнайтед.

Як повідомляє офіційний сайт клубу, це рішення було прийнято, незважаючи на те, що клуб надав АПЛ “неспростовні докази та юридичні висновки” про те, що PIF є незалежним і автономним від уряду Саудівської Аравії.

Читайте також:

Англійська Прем'єр-ліга відмовила саудівському принцу в купівлі Ньюкасл Юнайтед

Відмивання репутації. Легендарний біатлоніст розкритикував купівлю улюбленого клубу саудівським принцем

Ньюкасл висловив переконання, що АПЛ та її виконавчий директор Річард Мастерс не діяли належним чином щодо цього питання, тому “буде розглядати всі відповідні варіанти, які йому доступні”.

Повідомлялося, що Футбольна асоціація Англії перевірить на якості управлінця саудівського принца Мухаммеда бін Салмана.

Зокрема, принца повинна була чекати перевірка на наявність судимостей, участь у життєдіяльності іншого клубу, банкрутство, звинувачення в шахрайстві або обмані, порушення британського закону про ставки та сексуальні злочини.

Пізніше ЗМІ дізналися, що Саудівський фонд державних інвестицій (PIF), контрольований принцем Мухаммедом бін Салманом, відмовився від купівлі 80 відсотків акцій англійського футбольного клубу Ньюкасл Юнайтед за приблизно 340 млн євро.

Редактор: Андрій Синявський
Джерело

Leave A Reply

Your email address will not be published.