Англійська Прем’єр-ліга. Вест Хем з Ярмоленком створив неймовірний камбек у матчі з Тоттенхемом — відео

Англійська Прем'єр-ліга. Вест Хем з Ярмоленком створив неймовірний камбек у матчі з Тоттенхемом — відео

Ярмоленко результативними діями в матчі не відзначився (Фото: REUTERS / Neil Hall)

У неділю, 18 жовтня, відбулися чотири матчі 5-го туру англійської Прем’єр-ліги.

У центральній зустрічі дня грали Лестер і Астон Вілла. Гості змогли вирвати перемогу в самому кінці матчу завдяки голу Росса Барклі.

Найзахоплюючим протистоянням неділі став матч між Тоттенхемом і Вест Хемом. Лондонське дербі завершилося з рахунком 3:3.

Тоттенхем забив три м’ячі у ворота гостей вже до 17-ї хвилини. Однак Вест Хем уникнув поразки у неймовірній кінцівці, забивши на 82-й, 85-й і 90+4-й хвилинах.

Цікаво, що українець Андрій Ярмоленко вийшов на поле на 77-й хвилині за рахунку 3:0 на користь «шпор». Результативними діями він не відзначився.

В інших іграх дня Шеффілд Юнайтед зіграв внічию з Фулхемом, а Кристал Пелас – з Брайтоном.

Результати матчів:

Тоттенхем – Вест Хем 3:3
Голи: Сон Хин-Мін, 1, Кейн, 8, 16 – Вальбуена, 82, Санчес, 85 (автогол), Лансіні, 90+4

Лестер – Астон Вілла 0:1
Гол: Барклі, 90+1

Шеффілд Юнайтед – Фулхем 1:1
Голи: Шарп, 85 (З пен.) – Лукман, 77
Нереалізований пенальті: Мітрович, 57 (Фулхем)

Кристал Пелас – Брайтон 1:1
Голи: Заха, 19 (з пен.) – Макаллістер, 90
Вилучення: Данк, 90+3 (Брайтон)