Англійська Прем’єр-ліга. Манчестер Сіті після двох невдач переміг Арсенал, Челсі і Ліверпуль втратили очки — відео

Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Сіті після двох невдач переміг Арсенал, Челсі і Ліверпуль втратили очки — відео

Манчестер Сіті переміг Арсенал завдяки голу Рахіма Стерлінга (Фото: REUTERS/Michael Regan)

В рамках 5 туру англійської Прем’єр-ліги Ліверпуль і Челсі втратили очки, а Манчестер Сіті переміг Арсенал.

У центральному матчі туру Манчестер Сіті, який у попередніх двох матчах набрав лише одне очко, мінімально переміг Арсенал з рахунком 1:0. Переможний м’яч у складі «містян забив Рахім Стерлінг.

У мерсисайдському дербі Евертон та Ліверпуль розійшлися миром 2:2. Для підопічних Карло Анчелотті ця втрата очок стала першою у сезоні, але попри це «іриски» зберегли першу позицію.

Челсі несподівано недорахувався очок у матчі з Саутгемптоном, зігравши внічию 3:3. Лондонці вели в рахунку 2:0, але після цього двічі пропустили. На 59-й хвилині Кай Хаверц знову вивів «синіх» уперед, але Яннік Вестергорд на 92-й хвилині відібрав у господарів перемогу.

Турнірна таблиця

У попередньому турі Манчестер Сіті зіграв унічию з Лідсом (1:1), а Челсі розгромив Крістал Пелас (4:0).