Warning: getimagesize(): Filename cannot be empty in /home/ih382049/investua.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

Англійська Прем’єр-ліга. Ярмоленко забив, Челсі і Манчестер Юнайтед вирвали путівки в Лігу чемпіонів — відео

Лестер і Манчестер Юнайтед за четверту путівку в ЛЧ боролися в очному матчі (Фото: REUTERS / Michael Regan)

У неділю, 26 липня, відбувся заключний, 38-й тур, в англійській Прем’єр-лізі, за підсумками якого визначилися підсумкові місця команд у турнірній таблиці.

Головною інтригою на фініші сезону стала боротьба за два місця в зоні Ліги чемпіонів, що залишилися. На них було три претенденти — Челсі, Манчестер Юнайтед і Лестер.

Лондонці у своєму матчі обіграли Вулверхемптон і стали в підсумковій таблиці третіми.

Лестер і Манчестер Юнайтед за четверту путівку в ЛЧ боролися в очному матчі. «Червоні дияволи» зуміли залишити свої ворота в недоторканності, засмутивши при цьому суперника двічі.

У Лізі Європи Англію разом з Лестером представляти буде Тоттенхем, який у своєму матчі зіграв внічию з Кристал Пелас.

З інших результатів відзначимо розгромну перемогу Манчестер Сіті над Норвічем. Українець Олександр Зінченко провів зустріч на лаві запасних.

Його співвітчизник Андрій Ярмоленко приніс Вест Хему нічию в матчі з Астон Віллою. Екс-гравець київського Динамо зрівняв рахунок на 85-й хвилині ударом з-за штрафного майданчика.

Покинули вищий англійський дивізіон за підсумками сезону Норвіч, Уотфорд і Борнмут.

Манчестер Сіті — Норвіч 5:0
Голи: Габріел Жезус, 11, Де Брюйне, 45+1, Стерлінг, 79, Марез, 83, Де Брюйне, 90

Евертон — Борнмут 1:3
Голи: Кен, 41 — Кінг, 13, Соланке, 45+1, Станіслас, 80

Челсі — Вулверхемптон 2:0
Голи: Маунт, 45+1, Жиру, 45+4

Саутгемптон — Шеффілд Юнайтед 3:1
Голи: Адамс, 50, 71, Інгс, 84 (пен) — Лундстрем, 26

Ньюкасл — Ліверпуль 1:3
Голи: Гейл, 1 — ван Дейк, 38, Орігі, 59, Мане, 89