Зростання захворюваності COVID-19 в Києві

Центр громадського здоров’я України продовжує інформувати населення про поширення коронавируса на території країни. Новини, що надійшли за останню добу не обнадіюють. Протягом четверга 24 червня на території столиці України в результаті тестувань виявили ще кілька десятків хворих. Нові випадки зараження коронавірусів були зафіксовані в багатьох містах і областях країни.

Центр громадського здоров’я повідомляє також, що до 25 червня сукупна чисельність підтверджених випадків COVID-19 в Україні становила 4 613 людини. На початку червня уряд почав поетапно знімати карантин, одночасно з цим збільшивши число тестувань. В результаті, до кінця червня статистика показувала, що число захворювань знову стало рости. Протягом останнього тижня на території країни було зафіксовано кілька антирекордів за кількістю заражень. За останню добу в Україні було виявлено 1000 нових заражень. При цьому в Києві 25 червня виявили 85 інфікованих. Позитивна статистика – з моменту початку пандемії в Україні одужали 1 473 пацієнта.

Окрема статистика по Київській області виглядає таким образів – зареєстровано 2 373 нових випадки захворювання COVID-19 при 1 185 видужали.

На території України з дня початку пандемії під час тестування було виявлено

40 008 випадки захворювання COVID-19. При цього 994 випадки зараження коронавірусів серед українців і гостей країни виявлено тільки протягом минулої доби.

Захворювання коронавірусів часто викликає ускладнення на різні органи. За весь час від ускладнень померло 1 067 пацієнтів. Серед інших регіонів країни столиця як і раніше займає перше місце за кількістю заражень COVID-19. Друге місце займає Чернівецька область, в якій весь час було виявлено 4 531 інфікованих.

У кабінеті міністрів України було прийнято рішення збільшити термін карантину в Україні до серпня. При цьому Київ вирішив ввести серію послаблень – дозволено працювати кафе і ресторанах, а також запущені басейни.

Leave A Reply

Your email address will not be published.