Укрзалізниця у центрі корупційного скандалу: під офісом вимагають відставки Юрика

 Укрзалізниця у центрі корупційного скандалу: під офісом вимагають відставки Юрика

«Укрзалізниця» ― знову в епіцентрі корупційного скандалу. Цього разу ідеться про порушення в роботі філії відомства «Центр забезпечення АТ «Українська залізниця» під час закупівель оливи та мастильних матеріалів. Від цих торгів менеджери «Укрзалізниці» можуть отримати «навар» у 80 мільйонів державних грошей. Про такі факти корупції повідомляють учасники акції під офісом «Укрзалізниці».

Про це повідомляє Стоп Корупції.

«Ідеться про імовірні оборудки під час закупівлі оливи та мастила. У результаті схеми держава може зазнати збитків щонайменше на 80 мільйонів гривень, а гроші осядуть у кишенях чи на рахунках посадовців УЗ.

Філія підприємства проводить відкриті торги на закупівлю оливи та мастильних матеріалів на загальну суму в понад 260 мільйонів гривень. При цьому один із учасників торгів ― вітчизняна компанія, яка зробила вигідну цінову пропозицію, меншу за заявлену суму торгів на 80 мільйонів. Проте цього постачальника забракували через бюрократичні нюанси.

Ми вимагаємо відставки в.о.голови правління АТ «Укрзалізниці» Юрика», — зазначають організатори акції з ГО «Стоп корупції».

Раніше “Столичний регіон” писав про послаблення карантину у Києві з 1 червня

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.