Віталій Нестор виступить від “Батьківщина” на виборах в Києві

Віталій Нестор, який до своїх 31 років придбав в Києві популярність як правозахисник і успішний менеджер з управління в умовах криз, готується участі у виборах на пост мера Києва. Нестор очолює ВО “Батьківщина”, в якості представника якого він і збирається брати участь. Ця інформація надана в матеріалі “Апостроф”, присвяченому біографії і формуванню Нестора як політика.

До надходження в 2004 р в Київський фінансово-правовий ліцей при університеті ім. Т. Шевченка, представник “Батьківщина” жив на Троєщині. Після закінчення ліцею він продовжив навчання в НУХТ, вступивши на факультет Економіки. Також він відучився в КНУ на юридичному. На третьому курсі почав виконувати обов’язки керівника НО студентів і аспірантів юрфаку. Нестор отримав диплом бакалавра і вступив на магістратуру в КНУ, НУХТ. Також він скористався пропозицією Вільнюського університету і Окоча магістратуру. За 3 роки в його арсеналі з’явилися 2 українські та литовська магістерський ступінь. Захистив кандидатську.

Ще в процесі навчання він отримав сертифікат як арбітражний керуючий та почав працювати в якості розпорядника майна, ліквідатора з банкрутств, керуючого санацією. Отриманий досвід став у нагоді, коли Нестор почав займатися антикризовим управлінням. Свою діяльність акцентував на управлінні інфраструктурою під час криз, займався налагодженням робочих схем підприємств, отримавши практичний досвід відновлення діяльності підприємств. На сьогоднішній день працює як індивідуальний підприємець на адвокатському поприщі.

Нестор став членом “Батьківщина” в 2008 році. Також з цього року він є учасником виборних комісій по ділянках. Він взяв участь в команді захисту жителів столиці, через деякий час очоливши її. Під час одних з президентських виборів був довіреною особою Тимошенко. “Батьківщина” стала активно брати участь в боротьбі за столицю в 2020 році, висунутий передвиборчу програму, що складається з трьох блоків.

Leave A Reply

Your email address will not be published.