У київському метро після карантину скасують жетони

Після зняття обмеження на поїздки в метро в Києві планують відмовитися від оплати поїздок жетонами. Замість цього введуть електронні квитки. Куплені раніше жетони будуть приймати протягом місяця. Цю інформацію надала прес-служба київського метрополітену на своєму майданчику в Facebook.

У цій публікації також було відзначено, що громадяни, які придбали жетони до закриття метрополітену через карантин, зможуть оплатити проїзд жетонами, купленими до введення обмежень, пов’язаних з епідемією коронавируса. Після Запуску метрополітену пасажирам будуть надані нові, більш зручні способи оплати поїздок:

  • Kyiv Smart Card;
  • з мобільного додатка Kyiv Smart card;
  • картками метрополітену (до 31 березня 2021-го);
  • безконтактним способом, використовуючи банківську картку з вбудованим чіпом (картки будь-яких банків будуть обслуговуватися на жовтих турнікетах);
  • через мобільні додатки Google Play, Apple Pay;
  • паперовими або електронними разовими квитками з QR-кодом.

Всі перераховані способи оплати прийматимуться на турнікетах. Електронні квитки можна купити ще до відновлення роботи метрополітену в Т-кіосках. Т-кіоски розміщуються в основному біля зупинок громадського транспорту.

Пасажирам, які мусять столична пільга на проїзд, необхідно використовувати карту киянина. Пасажири з категорії загальнодержавних пільговиків будуть пред’являти оригінал посвідчення. Також стало відомо про плани київської влади щодо запуску громадського транспорту, зокрема метрополітену. Віталій Кличко який є мером Києва повідомив, що влада столиці будуть готові запустити потяги метро з 25 травня, за умови, що отримає дозвіл від Кабінету міністрів.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що за умови відповідності рівня поширення коронавируса нормам, рух наземного громадського транспорту в Україні буде дозволено з 22 травня, а рух поїздів метро – з 25 травня.

Leave A Reply

Your email address will not be published.