У Києві сплеск захворюваності COVID-19

У столиці України протягом минулої доби інфекція коронавируса була виявлена ​​ще у 101 людини. За цією час не було зафіксовано жодної смерті від COVID-19. Такі дані надала Система моніторингу поширення коронавируса РНБО.

У порівнянні з попередніми добовими результатами число інфікованих коронавірусів підвищився на 4 людини: 30 червня на території Києва було зафіксовано 57 інфікованих. За результатами минулої доби не було зафіксовано жодного смертельного результату. При цьому 35 пацієнтів видужала.

В окремих регіонах України з середини червня спостерігалося підвищення захворюваності. Київ вийшов на друге місце за кількістю хворих коронавірусів серед інших міст і регіонів. В цілому з моменту початку пандемії в столиці було інфікованого 5138 чоловік. 1600 осіб з числа хворих благополучно видужали і їх виписали з лікувальних установ. Хвороба 108 пацієнтів закінчилася летальним результатом.

Нагадаємо, що відповідно до загальних даними по Україні не 1 липня було зафіксовано зниження зростання нових заражень коронавірусів. Протягом минулої доби інфекцію виявили у 664 осіб. Найбільше число випадків зараження виявлено у Львівській області, Закарпатській, Рівненській.

За день до цього керівник МОЗ Степанов прогнозував ще один спалах COVID-19 в Україні. Він зробив відповідну заяву під час брифінгу 30 червня. При цьому він рекомендував суворо дотримуватися карантинні обмеження. Він звернувся до людей, що збираються на пляжах і в нічних клубах з проханням користуватися антисептиками і носити маски. За його словами нехтування цими заходами безпеки може привести до нових спалахів.

Згідно зі статистикою поширення пандемії в усьому світі, в середу вранці, 1 липня, виявили 10 мільйонів 434 тис. 835 інфікованих COVID-19. Статистика за кількістю смертей від коронавируса у всьому світі – 509 779 випадків. Видужали 5,3 млн людини.

Leave A Reply

Your email address will not be published.