Штормове попередження в Києві і в області

За прогнозом Укргідрометцентру у вівторок і середу 12, 13 травня в Києві і в області очікується погіршення погодних умов. У зв’язку з негодою оголошено штормове попередження. Ця інформація опублікована на сайті Укргідрометцентру. Синоптики прогнозують сильне погіршення стану погоди по всій країні в найближчі два дні.

На 12 травня на території Києва очікується сильний поривчастий вітер, зі шквалами в

15-20 м / с. У денний час киянам слід очікувати грозу з жовтим (I) рівнем опасності.Также в цей час час температура буде утримуватися в районі +19 … + 21 градусів Цельсія, а вночі похолодає до +13 … + 15 ° C.

У ніч на 13 травня синоптики прогнозують заморозки. Температура в грунті опуститься до 0-2 ° С, що також класифікується як жовтий (I) рівень небезпеки.

На території столиці та області 12 травня очікується шквальний вітер, з поривами, що досягають 15-20 м / с. Вдень очікується гроза, а в деяких районах град з жовтим (I) рівнем небезпеки. 13 травня вночі температура на ґрунті опуститься до 0-5 ° С.

За добу до сьогоднішнього дня атмосферні опади в Києві досягли місячної норми більш того, обсяг дощів, що пройшли в столиці в ці дні, досяг позначки, яка вважалася рекордна протягом 130 років. Жителі Києва стали свідками потужної зливи і граду. У ряді районів столиці атмосферні явища в такому небувалому масштабі погіршили ситуацію з транспортними трасами. Нетривалий, але інтенсивний злива затопила кілька вулиць. Водою були залиті Богданівська та вулиця Олеся Гончара. На Єреванській рівень води досягав колін. Утворився басейн з дощової води на бульварі Перова. Також водою залило вулиці Кудряшова, Набережно-Хрещатицьку, Солом’янської, Кирпи, де не спрацювала система водовідведення.

Віра Балабух, що є зав відділом прикладної метеорології і кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ГСЧС і НАН недавно висловлювалася про те, що навесні 2020 року, а зокрема в травні, зберігаються тенденції теплу зиму.

Leave A Reply

Your email address will not be published.