Ще один перенесення будівництва на Шулявському шляхопроводі

Будівництво транспортної розв’язки на Шулявці наближалося до завершення, але будівництво знову продовжили. Влада Києва обіцяла купити і демонтувати цех №5 у заводу “Більшовик” до закінчення літнього періоду. За їхнім планом на цьому місці повинен бути побудований з’їзд з Шулявського моста.

На жаль, завершення будівництва розв’язки шляхопроводу знову перенесли. За повідомленням КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва” були зроблені певні дії в напрямку вирішення цього завдання. Зокрема, в результаті спеціально проведеного конкурсу було відібрано оцінювач. До завдань оцінювача входила оцінка вартості п’ятого цеху “Більшовик”, огляд об’єкта, складання рецензії на підставі оцінки. З оцінювачем уклали договір. Звіт повинен бути відправлений на рецензію українського Фонду держмайна.

Про поточний стан справ поінформував Роман Малиновський, виконуючий обов’язки директора комунального підприємства “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва”. Якщо буде отримана позитивна рецензія ФДМУ, то Київська Рада підготує відповідний проект рішення, який м повинні будуть розглянути депутати міста.

Чиновники поки не оприлюднили суму, яку доведеться заплатити під час викупу цеху. До цього ФДМУ дав оцінку в 700 млн. Гривень. Міська влада відмовили у виплаті, пославшись на те, що сума необґрунтовано завищена. Ситуацію прокоментував Володимир Прокоп’єв, секретар київської Ради. Він сказав, що в спочатку виставлену суму були включені в тому числі договору з господарями секонд-хендів, які орендують площі цеху. Місто очікує експертної оцінки, після чого приміщення куплять і демонтують, звільнивши місце під будівництво Шулявської транспортної розв’язки.

Щодо планів чиновників, які обіцяли завершити будівництво транспортної розв’язки на Шулявському шляхопроводі до кінця літа, то тепер терміни завершення будівництва буде залежати від того, наскільки швидко закінчиться карантин.

Leave A Reply

Your email address will not be published.