Протести підприємців в українських містах

Нещодавно в українських містах Києві, Миколаєві та Рівному почали протестувати підприємці. На сьогоднішній день масштабні акції тривають. Тепер вони перенесені до будівлі парламенту Під час протестів були зафіксовані зіткнення. Таке повідомлення надійшло від РБК-Україна.

Підприємці почали свої протести під Радою. У масових діях взяли участь представники Save ФОП. Вони перетинали депутатам вхід в будівлю Верховної Ради, через що нардепи не могли увійти в парламент. Представникам руху Save ФОП намагалася перешкодити Національна Гвардія, а через деякий час і Національна Поліція. Правозахисники намагалися звільнити коридор, щоб народні депутати змогли увійти до будівлі парламенту.

Головна вимога протестувальників – скасування введення касових апаратів. Крім цього, в країні проходять протести проти жорстокого анти Коронавірусние карантину вихідного дня. У Вінниці протестувальники перекрили центральну вулицю, вимагаючи скасувати нові обмеження. Минулої неділі Кабмін затвердить карантин вихідного дня, але у Львові Рівному, Черкасах відмовляються вводити цей режим.

Масові Протести проти введення касових апаратів проходять в 30 містах України. Вони пов’язані з тим, що в сільських магазинах товари часто купують у кредит. При появі касових апаратів купувати в кредит буде неможливо. За повідомленнями ЗМІ в Запоріжжі приблизно три сотні підприємців вийшли під стіни ОДА з попереджувальними протестами. Акція отримала назву “За права і добробут народу України”.

Підприємці незадоволені тим, що закони завдають шкоди тільки малому бізнесу, при цьому підприємствам олігархів створюють максимально вигідні умови роботи. В умовах коронавируса виживають тільки великі торгові мережі, а невеликі торгові точки і ринки закривають. Підприємці вимагають, щоб ставка була зроблена на розвиток малого бізнесу. Це загальне думку висловив заступника голови гір союзу підприємців НІКА Володимир Коляка.

Leave A Reply

Your email address will not be published.