Плани святкування Дня Києва в режимі карантину

У зв’язку з карантином День Києва, який припадає на 31 травня, буде святкуватися в особливих умовах. Урочистості будуть проведені в телевізійному і онлайн форматі. До сих пір в Києві продовжує діяти карантин, тому всі масові заходи заборонені заради запобігання поширенню коронавируса. Про те як влада планує організувати День Києва цього року повідомив портал Хвиля, посилаючись на прес службу столичної адміністрації.

У телевізійному ефірі на каналі «Київ» буде транслюватися святкова програма. В тому числі, жителям столиці продемонструють привітання з серії телевізійних замальовок за темами «Прогулянки по Києву», «Портрети», «Історії». Крім цього, можна буде подивитися онлайн трансляцію «Пробігу під каштанами». Кияни зможуть взяти участь у телевізійній вікторині, підготовленій спеціально до свята. До радіоефіру готуються концерти музичних колективів [О], «On I Ona», «ADAM», «Нумер 482», «Green Grey».

Користувачам соціальних мереж також не доведеться нудьгувати під час свята. Для них колективи Києва готують відеоролики, яке заплановано до публікації на Youtube і на їх власних сайтах. У youtubе на каналі UA: ESTRADA.TV відбудеться трансляція гала концерту призерів і учасників фестивалю «Пісня над Дніпром-2020». Також в мережі в рамках гала-концерту «Світові шедеври» виступлять солісти київської оперети.

З 31 травня в Києві будуть запущені фонтани, які прикрасять місто до 31 вересня.

Кияни доклали чимало зусиль для того, щоб зробити своє місто чистішим і красивим. Вони власними силами очистили від забруднень і написів підземний перехід до станції «Площа Льва Толстого». На жаль, прибирання намагалися перешкодити поліцейські патрулі, викликані робітницею комунальних служб. Вона звинуватила городян в незаконній прибирання та поширенні шуму у вихідні.

Хвиля повідомила, що під даними, що надійшли від Наталії Макогон, що є заступником директора КП “Київський метрополітен”, столичне метро під час карантину зазнало збитків у 600 млн. Гривень.

Leave A Reply

Your email address will not be published.