Підготовка до опалювального сезону в столиці України

Київ активно готується до початку опалювального сезона.К теперішнього часу до подачі опалення повністю підготовлено 93% будинків. Обслуговуванням цих будинків займаються керуючі компанії – комунальні підприємства. Таке повідомлення надійшло від КП Київтеплоенерго.

Практичні стовідсоткова готовність до запуску опалення спостерігається в будинках, обслуговуванням яких займаються комунальники Святошинського, Деснянського, Оболонського, Голосіївського районів. На тлі цієї обнадійливою інформації про хід підготовки до зимового сезону гнітюче виглядають дані по ЖБК, ОСББ, будинків, що обслуговуються відомствами і іншими компаніями. Відповідно до наданих даними рівень підготовки в них досягає лише 40%.

У комунальному підприємстві Київтеплоенерго також повідомили, що ще пере обсужівюащімі організаціями поставлені цілі перевірки, які вони повинні виконати до відкриття сезону опалення. Комунальники повинні зробити більше тридцяти різновидів регламентованих робіт з поліпшення стану і підготовки інженерних систем, дахів і підвальних приміщень. Також варто згадати про обіцянку мера столиці України Віталія Кличка про дострокове запуску опалення в Києві. За його словами це мало бути зроблено в разі, якщо виникне необхідність в теплі.

Кличко повідомив, що столичні теплові мережі вже на дані момент готові до подачі опалення. Він сказав, що технічний стан міста знаходиться в нормі і запустити опалення можна в будь-який час. Градоначальник також заявив, то при необхідності місто надасть будь-яку допомогу керуюча компанія, ОСББ, а також будь-яким іншим об’єднанням, які займаються обслуговуванням житла під час опалювального сезону.

Кличко виступив із закликом до населення Києва провести перевірку наявності боргів з оплати за теплопостачання. У разі наявності таких заборгованостей кияни повинні їх негайно ліквідувати. Це дозволить в подальшому проводити роботи спокійно, а не діяти в режимі авралу, коли почнеться мінусова температура.

Leave A Reply

Your email address will not be published.