Обмеження в’їзду великогабаритного транспорту в Києві

Міська адміністрація Києва прийняла рішення ввести в дію новий графік руху великогабаритного транспорту на в’їзді в місто. Повідомлення про це з’явилося на Telegram-каналі міської адміністрації Києва. У цьому повідомленні сказано, що з понеділка 18 травня рух великогабаритного транспорту на в’їзді в столицю буде обмежено.

Обмеження введені не випадково. Їх мета – зменшення навантаження на дорожнє покриття в години пік і стабілізація трафіку на час дії обмежень по карантину. За прийнятим планом водії транспортних засобів зобов’язані дотримуватися нового режиму пересування по трасах до тих пір, поки карантинні обмеження не будуть зняті повністю, а рух громадського транспорту не буде повністю відновлено. Таке пояснення дали в КМДА.

Новий режим в’їзду до Києва буде введений на шосе за чотирма напрямками: Житомирському, Одеському, Бориспільському, Гостомельському. За планом рух буде припинятися вранці з з 7.00 до 10.00 і вечорами з 17:00 до 20:00.

Трохи раніше ЗМІ повідомляли, що на дорогах Києва 15 травня спостерігалися серйозні пробки. Рух по всіх трасах Києва загальмувалося в напрямку центральної частини міста. Пробки стали утворювати щодня, що пов’язують з зняттям карантинних обмежень та з відкладеним запуском руху громадського транспорту. 14 травня через за послаблення карантину і через дощі на дорогах Києва також сформувалися великі пробки. Особливо складна ситуація склалася на мостах – в правій частині Києва транспортний рух практично припинилося. У пресі були повідомлення, що на київські дороги збагнув колапс.

Віталій Кличко, який є київським мером, направив звернення уряду, в якому він попросив відновити рух поїздів столичного метро. За його словами влади спочатку відкладали зупинку метро і не закривали станції до останнього моменту, поки це було можливо. Після цього рух метрополітену було призупинено в декількох українських містах.

Leave A Reply

Your email address will not be published.