Національний рекорд був встановлений в Дарницькому районі столиці

В Україні в Дарницькому районі було встановлено новий рекорд в області мистецтва – була зроблена характерного вигляду художній розпис. Самчиковській розпис, яка виконується в особливій техніці у вигляді зубчастого малюнка, яка за текстурою нагадує гобелен і завжди присвячена якому-небудь сюжету, простяглася на 86 метрів. Це розпис рекордного масштабу, яка стала значною подією галузі культури міста. В основному Самчиковській розпис присвячується рослинним мотивами, які можуть бути інтерпретовані дуже різнопланово. Повідомлення про цю розпису опублікував на своїх сторінках в Facebook Ярослав Лагута, який є головою районної державної адміністрації. Він повідомив про цю розпису, як про новий арт об’єкті, на якому відображений традиційний національний український орнамент.

Над розписом Самчіківськой алеї почали працювати у вересні. У цьому брали участь усі, хто цікавиться мешканці мікрорайону.

В даний час залізобетонний паркан сірого кольору тривалістю в 57 метрів і простягнувся від школи № 105 до лікарні на Сімферопольській перетворився в яскравий об’єкт з креативними малюнками. Так говориться в повідомленні голови районної держадміністрації.

Цей арт об’єкт зареєстрували в національному реєстрі рекордів. Нагадаємо, що незадовго до цієї події хлопчик з Київської області дев’яти років, встановив новий рекорд сили. Ця подія внесло різноманітність в життя регіону, а сам розпис значно прикрасила відрізок дороги від лікарні до школи. Тепер школярі зможуть ходити на навчання не просто повз звичайних сірих стан, а вивчатимуть українську культуру в дорозі.

Після того як було розпочато роботу над розписом, місцеві жителі деякий час цікавилися тим, що відбувається, а потім самі приєдналися і почали допомагати.

Також в Дарницькому районі Києва було встановлено рекорд до Дня Державного українського прапора. Рекордна довжина державного прапора склала 2700 метрів. Кожна сотня метрів цього прапора є символом певного року з дня незалежності України.

Leave A Reply

Your email address will not be published.