Московська церква кличе вірян до Києво-Печерської лаври для отримання благодатного вогню

 Московська церква кличе вірян до Києво-Печерської лаври для отримання благодатного вогню

Керуючий справами Української православної церкви Московського патріархату митрополит Бориспільський і Броварський Антоній (Паканич) закликав віруючих прийти до храму на території Києво-Печерської лаври й отримати благодатний вогонь.

З таким закликом він виступив після 23:00 у п’ятницю, 17 квітня 2020 року, передає Еспресо.TV.

Людей чекають сьогодні, 18 квітня, у Свято-Воскресенському храмі, зазначив митрополит.

За словами Антонія, церемонія відбуватиметься “з дотриманням усіх санітарних норм”.

Завтра, з Божою поміччю, делегація Української православної церкви доставить в Україну благодатний вогонь. Ми сподіваємося, що це стане втіхою для багатьох віруючих українців. Особливо зараз, в умовах карантину, коли багатьом доведеться святкувати Великдень вдома.

З огляду на цей факт, а також те, що в деяких ЗМІ з’явилися висловлювання про те, що в цьому році наша країна не побачить Благодатний вогонь, ми закликаємо всіх, хто хотів би стикнутися з цим знаменням Світлого Воскресіння Христа, прийти до Свято-Воскресенського храму (з дотриманням усіх санітарних норм), який знаходиться недалеко від в’їзду в Києво-Печерську Лавру, – написав митрополит Антоній у Facebook.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що на Київщині селяни намагалися спалити будинок санітарки з підозрою на коронавірус.
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.