Митрополити Онуфрій і Антоній таємно госпіталізовані з COVID-19

 Митрополити Онуфрій і Антоній таємно госпіталізовані з COVID-19

Очільник РПЦ в Україні (МП) митрополит Онуфрій заразився коронавірусом і його таємно госпіталізували. Про це Релігійній правді повідомили джерела у Києво-Печерській лаврі.

Також коронавірус виявили у митрополита Антонія та ректора Київської духовної академії при Києво-Печерській лаврі єпископа Сильвестра. Наразі вони також госпіталізовані.

Раніше коронавірусну інфекцію підхопили намісник Києво-Печерської Лаври Митрополит Павло та настоятель Свято-Троїцького Іонинського монастиря єпископ Іона.

За даними наших джерел, митрополити Онуфрій та Антоній проходили тест на коронавірус анонімно, і були госпіталізовані під чужим іменем. Так вчинили з метою убезпечити МП від звинувачень напередодні Великодня.

Швидше за все, митрополит Онуфрій не проводитиме Великодню літургію, оскільки для нього наразі найважливішим питанням залишається власне здоров’я, а не репутації церкви, – зазначило джерело.

Ввечері 17 квітня митрополит Антоній з’явився у програмі “Свобода слова Савіка Шустера”. Він залишив клініку на цей час і поїхав до Києво-Печерської лаври, щоб взяти участь у прямому ефірі, про який була домовленість зазделегідь.

Нагадаємо, представники РПЦ в Україні до останнього моменту ігнорували карантинні вимоги, закликали вірян ходити до церкви, попри ризик спалаху COVID-19.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що Московська церква кличе вірян до Києво-Печерської лаври для отримання благодатного вогню.
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.