Місто зимових розваг в Києві

Неподалік від Палацу України в столиці зводять велику новорічну локацію. У Києві буде відкрито новий містечко розваг на зимовий період. На порталі “Інформатор” вже були опубліковані фотографії нового зимового містечка, який так і називається “Городок зимових розваг”.

На його території встановлено будиночки в новорічній стилістиці. Одним з найбільш примітних об’єктів міста є висока гірка для катання. Ця гірка найвища в Києві і обов’язково порадує як дітей, так і дорослих. Також в зимовому містечку зробили просторий каток, який готовий прийняти досить велику кількість людей, навіть з урахуванням необхідності дотримуватися дистанційний режим під час карантину через коронавируса. У числі інших розваг, які чекають жителів і гостей Києва в цьому передноворічному розважальному просторі, фуд-зона і яскрава еко-ялинка.

В інформаційній статті, що повідомляє про відкриття “Містечка зимових розваг” йдеться також про те, що карантинні заходи на цьому новорічному просторі не відміняються і будуть дотримані повною мірою. Для забезпечення дотримання жорсткого карантину будуть виділені всі необхідні ресурси.

Крім того, що відвідувачі містечка будуть зобов’язані дотримуватися детонаційний режим, всі вони повинні будуть знаходитися в захисних масках під час перебування на території. Для забезпечення дотримання цих запобіжних заходів також будуть виділені кошти. Казкове містечко знаходиться в Києві за адресою вул. Велика Васильківська, 103. Незадовго до цього в “Судово-юридичної газети” писали про те, що вперше за весь час в столиці встановили штучну ялинку, на яке немає зірки, але зате є капелюх.

Також гостей і жителів Києва очікує ще пара новорічних дерев – це головна міська двадцятиметрова ялинка, розташована неподалік від Арки дружби народів, і вісімнадцяти метрова центральна ялинка Подолу, розміщена на Контрактовій площі. ЗМІ планують і надалі інформувати про те, як йде підготовка до святкування Нового Року в умовах пандемії.

Leave A Reply

Your email address will not be published.