Масове затримання під час сутичок в Броварах

У Київській області, неподалік від столиці, під час сутичок сталася стрілянина, що спричинило за собою масові затримання поліцією. Події відбувалися в п’ятницю вранці.

Постріли, через які поліцією в масовому порядку були затримані учасники сутичок, пролунали в Броварах п’ятничним вранці. Про це повідомив Артем Шевченко, який на даний момент є директором департаменту комунікації МВС України.

Шевченко, який веде в мережі Twitter мікроблог, написав про те, що під час масового затримання поліцейськими в Київській області у зловмисників було вилучено зброю. Такі дії поліції були спровоковані ранковими зіткненнями і стріляниною.

Також у відділі комунікації обласної київської поліції повідомили більш докладно про цей конфлікт. За їх словами, поліцейські розробили тільки попередню версію події. За цією версією в п’ятницю конфлікт розв’язали підприємці, що займаються пасажирськими перевезеннями офіційно, а також нелегальні перевізники. Більш детальна інформація про те, що трапилося і про постраждалих з’ясовується.

Інформація про те, що в місті Бровари на одній з вулиць почалася стрілянина, надійшла в поліцію о 7 годині 15 хвилин в п’ятницю по спецлінії 102. Місцеві поліцейські негайно вирушили на місце події і успішно вирішили ситуацію, затримавши при цьому десять озброєних людей. Затримані були доставлені в Броварське поліцейський відділок. У повідомленні також сказано, що всі затримані виявилися прибули з інших регіонів України.

Зараз на місці події проводиться розслідування з оглядом території, опитуванням свідків. Поліція намагається встановити особи решти учасників, яких не затримали під час сутички. Також з’ясовують причини події. За вилученому на місці того, що сталося зброї намагаються знайти власників. Міліція порушила кримінальну справу за ч.4 ст. 296 ККУ (хуліганство). Ініційовано заходи щодо розшуку інших учасників. У повідомленні зазначено, що про деталі події повідомлять пізніше.

Leave A Reply

Your email address will not be published.