Киянам повідомили про обмеження в графіку роботи метро

Життя киян поступово повертається у звичне русло, тому навантаження на громадський транспорт постійно зростають. 25 травня на радість мешканців столиці був запущений метрополітен, якої до цього два місяці не працював. Число пасажирів щодня зростала і уряд вирішив ввести нові обмеження для городян.

За відомостями, розміщеними на інформаційному порталі “Кореспондент”, частина станцій метрополітену будуть закривати на кілька годин в день – в години пік. Так як до теперішнього часу поїздами метро добираються до місця призначення приблизно 700 тисяч жителів столиці, на станціях накопичується занадто багато пасажирів. Це неприйнятно в умовах швидкого поширення коронавируса.

Співробітники метрополітену кажуть, що через ослаблення протиепідеміологічних заходів метро користуються не тільки жителі столиці, а й гості, які приїжджають з інших міст і передмістя. Пасажиропотік значно збільшився, так як паралельно запустили електрички і приміські поїзди.

У зв’язку з цим, керівництво метрополітену готується до того, що число щодня перевозяться поїздами метро пасажирів в найближчому майбутньому зросте вище 700 000 чоловік. При цьому керівники метрополітену не називають певних дат, за якими число пасажирів наблизиться до пікових показника. За добу до початку карантину київський метрополітен показував обслуговував 1, 5 мільйонів чоловік.

Під час коронавируса перед керівниками поставлена ​​додаткове завдання – вони повинні будуть не тільки перевозити людей, але також створювати оптимальні умови для забезпечення їх безпеки в умовах загрози зараження. Для цього було прийнято рішення обмежити вхід людей на деяких станціях. При цьому повне закриття станцій не заплановано навіть на години пік. Обмеження буде виражатися в формі закриття однієї або пари дверей.

За попередніми прогнозами працівників метро пасажиропотік збільшиться мінімум на 5 станціях. Особливо відстежують наповненість станцій Житомирська, Святошин, Чернігівська, Лісова, Почайна.

Leave A Reply

Your email address will not be published.