Кличко про плани на будівництво метро в Броварах

Мер Києва Віталій Кличко виступив в ефірі телевізійного каналу “112 Україна” і розповів про плани для київського метрополітену найближчим часом. Кличко сказав, що метрополітен необхідно розширити і запустити підземні поїзда в райони, які практично є частиною столиці. В тому числі, він заявив, що Бровари також є частиною Києва, тому вкрай необхідно продовжити метрополітен туди.

Виступ мера відбулася в рамках суспільно-політичного ток-шоу “Голос народу”. Кличко сказав, що раціонально буде продовжити Святошинсько-Броварську лінію київського метрополітену.

За його заявою продовження цієї гілки метро на Бровари вже обговорювалося в уряді столиці і тепер – це частина плану по реконструкції і модернізації міста. В даний час для розвитку агломерації цей крок є необхідним, тому що Бровари відносяться до міської частини Києва.

Слід також нагадати, що 29 травня в Броварах сталася перестрілка, яка закінчилася масовим затриманим поліцією. За фактом раптової сутички і перестрілки було порушено кримінальну справу, в рамках якого ведеться розслідування. Слідство вже склало попередню версію причин події конфлікту. Згідно з цією версією конфлікт стався між підприємцями-організаторам пасажирських перевезень. Зіткнулися угруповання підприємців, що займаються нелегальним перевезенням пасажирів і офіційних перевізників. Міністерство внутрішніх справ повідомило, що в основу виникнення конфлікту лягли суперечки щодо перерозподілу пасажиропотоку.

За останні кілька днів слідству вдалося з’ясувати точнішу інформацію щодо організаторів конфлікту. Вони вважають, що дві організації, що працюють на маршруті Бровари-Київ, не змогли перерозподілити пасажиропотік і домовитися про взаємодію.

В ефірі “Голосу народу” Кличко також розповідав більш детально про плани і терміни розширення метрополітену.

Leave A Reply

Your email address will not be published.