Кличко про пік коронавируса в Києві

Віталій Кличко висловив свою думку про те, коли епідемія коронавируса в Києві досягне пікової позначки. Станом на 23 квітня в лікарнях Києва з діагнозом коронавірус знаходиться 209 дорослих осіб та 5 дітей. При цьому зростання числа хворих продовжує зростати, а пік захворювання прогнозують на перші числа травня. Таку заяву в ефірі телеканалу “СТБ” зробив Віталій Кличко, який є в даний момент мером Києва. Цю інформацію передала прес-служба глави міста ввечері в четвер.

За словами Кличка надані дані засновані на аналізі динаміки поширення захворювання і прогнозах, складених неврологами. Прогноз про досягнення епідемією пікового стану на початку травня заснований на тому, що під час великодніх свят і вербної неділі чимало мешканців міста активно контактували між собою.

Також мер заявив, що міське управління стурбоване можливим швидким сплеском захворювання і робить все, що можливо, щоб запобігти стрімкому поширенню інфекції.

Мер сказав, що керівництво зі свого боку робить всі необхідні заходи, щоб захистити від хвороби не тільки жителів міста, а й медиків. На сьогоднішній день в Києві зафіксовано 1059 хворих, серед яких 100 медичних працівників. Кличко підкреслив, що лікарі хворіють, виконуючи свій обов’язок і допомагаючи пацієнтам на лікарняних ліжках.

За словами мера в лікарняні установи вже було доставлено 1700 тисяч ліжок, призначених спеціально для розміщення хворих коронавірусів. На сьогоднішній день в Києві госпіталізації піддано понад двох сотень пацієнтів, хворих коронавірусів COVID-19 і близько п’ятдесяти киян, які повинні пройти тестування, так як у них підозрюють коронавірус.

Кличко також підкреслив, що при необхідності місто готове збільшити число ліжок до 7000. Раніше мер повідомляв, що в Києві все було зафіксовано понад 1000 випадків зараження, а за одну добу з 22 по 23 квітня захворіло 70 осіб.

Leave A Reply

Your email address will not be published.