Казкові персонажі ожіваут в парку Перемога

Комунальні служби Києва підготували сюрприз для жителів міста. Киян запрошують в парк “Перемога”, де вони зможуть оцінити нові арт-об’єкти.

Композиції підготовлені до Дня Києва. Прототипами для їх створення послужили персонажі відомої казки Льюїса Керролла “Аліса в країні чудес”. У повідомленні районного КП по СЗН говориться, що кожен бажаючий зможе прогулятися по оновленій зеленій зоні парку і зануритися в атмосферу знаменитої книги. На даний момент там вже розмістили величезний годинник, а трохи пізніше планують додати квіткові композиції з деталями у вигляді вертикальних конструкцій. Композиції буде доповнюватися 3D-квітниками, фото зонами і арт-об’єктами.

Городян очікує безліч цікавих сюрпризів. Зокрема, можна буде сісти на “пеньок бажань” і загадати бажання, яке згодом обов’язково збудеться. Велика частина арт-об’єктів вже спроектована, але поки ще перебуває на стадії зведення. Комунальники також обіцяють, що через деякий час на території парку “Перемога” з’являться заєць, кроляча нора і величезні равлики, зроблені з квітів. Також буде перетворений вхід в парк. Відвідувачі побачать на вході на територію парку замкову щілину, яку стережуть карти-охоронці.

Трохи раніше Vgorode писав про прогулянок городян в парках і скверах – після початку першого етапу зняття карантину прогулянки в зонах озеленення були дозволені. Знятт карантинних обмежень в Києві поки проходить за планом Парки та сквери були відкриті для відвідувачів 11 травня. Тепер люди можуть групуватися по 8 чоловік, але при цьому як і раніше зобов’язані дотримуватися заходів безпеки.

Після відкриття паркових зон для відвідування жителі все так же повинні носити маски та рукавички, дотримуватися дистанційний режим, триматися від перехожих на безпечній відстані, не відвідувати дитячих і спортивних майданчиків. Про ці та інші рекомендаціях більш детально можна прочитати на сайті МОЗ. Про те як проходить скасування карантину в Києві і регіонах можна дізнатися на новинних порталах свого району.

Leave A Reply

Your email address will not be published.