Генеральний план Києва з будівництва нових доріг і транспортних розв’язок

У Києві розробили новий генеральний план по реконструкції і реорганізації столичних доріг і транспортних розв’язок. Проект передбачає проведення реконструкції зі збільшенням ширини проїзної частини для окремо обраних доріг. Також відповідно до цього плану в Києві буде проводиться будівництво багаторівневих транспортних розв’язок.

Заплановано розширення з одночасним ремонтом доріг, що пролягають по вулицях Стеценко і Щербаківська. У Шевченківському районі розширять і відремонтують Дегтярівську вулицю, в Оболонському Богатирську, в Подільському Кирилівську, Глибочицьку, Вишгородську, в Дарницькому Тростянецької, в Голосіївському районі проспект Академіка Заболотного, Голосіївського і Науки.

Відповідно до нового генерального плану будуть побудовані нові транспортні розв’язки на Харківській площі. Також тепер для водіїв буде створено більш зручний проїзд в районі, де Бориспільська вулиця перетинається з Харківської трасою.

Передбачено будівництво нових транспортних розв’язок в районі проспекту Романа Шухевича, вулиці Братиславській, вулиці Привокзальній біля метро в районі станції Чернігівська в Дніпропетровському районі, на площі Дарницької по вулиці Оноре де Бальзака, в Печерському районі на площі Героїв Великої Вітчизняної війни, на проспекті ак. Палладіна, в Святошинському районі на Великій Кільцевій дорозі, на пл Валерія Марченка (Інтернаціональна) в Шевченківському районі.

Розробкою нового генерального плану реконструкції та доповнення доріг займалася комунальна компанія “Київгенплан”. Розробка проектної документації була повністю завершена, після чого її базові положення опублікували в ЗМІ.

Сам генплан складається з 17 томів і брошури з основними положеннями. В цілому обсяг генерального плану склав сімнадцять томів з брошурами і базовими положеннями. На 20 березня було заплановано слухання, а також мало розпочатися обговорення деталей проекту. Однак, через те, що українською владою був введений карантин, реалізація запланованого була перенесена.

Leave A Reply

Your email address will not be published.