Ціни на житло в новобудовах Києва у червні

 04/07/20

Новини Києва


                Ціни на житло в новобудовах Києва у червні

Середня ціна в Києві залишилася на рівні травня – 25 100 грн/кв. м, стабільність національної валюти відбилася і на збереженні ціни в доларі також. Що стосується старту продажів, то поки в місті затишшя – вперше за багато років. За даними держреєстрів, з’явилося 2 нових проєкти ЖК у Подільському районі столиці, але поки про продажі мова не йде, повідомляє Budport.

І хоча багато забудовників в ЗМІ декларують повернення покупців у відділи продажів, скоріше, це відкладений попит, і ті клієнти, які планували купівлю на квітень-травень, але змогли реалізувати потребу тільки зараз. Залишився інтерес до проєктів на більш високому ступені готовності та у складі великих житлових забудов. Дещо просіла оренда та з’явилося багато вакантних квартир, оскільки частина споживачів поїхали зі столиці на час карантину, відповідно, це вплинуло й на оцінку інвестиційної привабливості квадратних метрів.

Незважаючи на стабільність середньої ціни, показовим є зміна в ціні в різних класах. Так економ подорожчав з 18 200 грн/кв. м до 18 600 грн/кв. м (+ 2%), у той час як інші класи скинули в ціні: комфорт-клас подешевшав на 100 грн (з 21 300 грн/кв. м до 21 200 грн/кв. м), бізнес-клас просів також незначно на 100 грн (з 37 500 грн/кв. м до 37 400 грн/кв. м), найбільше змінилася ціна в еліт нерухомості: з 68 200 грн/кв. м до 67 300 грн/кв. м. Така ситуація може свідчити про повільну зміну вектора на більш доступне житло. Якщо така тенденція буде простежуватися в наступні 2-3 місяці, то може потягнути за собою зниження цін і в інших класах.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що на Васильківщині ремонтують розв’язки за технологією ЛЕМС.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.