Часткова заміна ескалаторів в метрополітені Києва

Підприємство метрополітену в столиці України повідомило, що планує оновити систему поручнів ескалаторів. У метро вже давно планують частково реконструювати ескалатори. У план реконструкції крім усього іншого входить заміна 30 поручнів. Все необхідне обладнання вже придбали. Заміна поручнів буде проводитися на 9 станція київського метрополітену. Оновленню підданий обладнання на станціях “Контрактова площа”, “Золоті ворота”, “Виставковий центр”, “Лук’янівська”, “Либідська”, “Палац Спорту”, “Палац Україна”, “Площа Льва Толстого”, “Хрещатик”.

Всього в столичній підземці жителів і гостей міста обслуговує 122 ескалатора. Найдовший ескалатор розташовується на станції Хрещатик. Цей ескалатор має 743 сходинки. Таким чином, на цій станції будуть проводитися наймасштабніші роботи по заміні поручнів.

Ремонт ескалаторів в київському метро почали проводити в минулому році. Першим відремонтували обладнання на станції Золоті ворота. «Золоті ворота». Ці роботи були проведені ще в листопаді минулого року. У лютому поточного 2020 року був проведений ремонт на станції метрополітену «Майдан Незалежності». Детальна інформація про хід робіт з’являлася в свій час на сторінках Facebook організації Київський метрополітен. Ескалатори ремонтують по черзі.

Київський метрополітен також повідомляв про початок планового ремонту. В плановий ремонт входять такі види робіт, як повне розбирання ескалаторів, перебирання його запасних частин, заміна зношених деталей і інше.

Планові ремонт проводиться регулярно з періодичністю від п’яти до десяти років. Роботи повинні бути проводитися після калій 150 тисяч кілометрів пробігу ескалатора. Київський метрополітен звертається до пасажирів із закликом проявляти уважність і обережність. Під час проведення ремонту підвищується ризик травматизації, тому особливо важливо в цій період дотримуватися правил поведінки. Також важливо дотримуватися карантинні обмеження.

Leave A Reply

Your email address will not be published.