Будівництво нової багаторівневої транспортної розв’язки в столиці

Київська міська адміністрація впритул займається перебудовою і модернізацією транспортних розв’язок столиці. Роботи будуть проведені з урахуванням досвіду столиць європейських країн і багато в чому орієнтовані на збільшення туристичного потоку в столиці. Транспортна розв’язка зі складною багаторівневою структурою буде побудована на перетині бульвару Академіка Вернадського, проспекту Академіка Палладіна та вулиці Академіка Єфремова. При цьому буде вироблено подовження Чорнобильської вулиці.

Прес-служба Київської МДА опублікувала повідомлення, пославшись на комунальну компанію Київгенплан. Генплан склали проект столиці, ввівши замість світлофорного пристрої транспортну розв’язку в кілька рівнів. При цьому вулиця Чорнобильська простягнеться до вулиці Підлісній.

Проектне відомство також повідомило, що рух транспорту в районі проспекту Академіка Палладіна на даний момент відрізняється підвищеною інтенсивністю. Протягом однієї доби по цій ділянці проходить більше 50 тис автомобілів, що рухаються в одному напрямку.

При такому високоинтенсивном транспортному потоці пропускна здатність нової багаторівневої транспортної розв’язки, буде набагато вищою, ніж у чинного на даний момент перехрестя. Нове будівництво є вимушеним заходом, призначеної для того, щоб забезпечити необхідну пропускну здатність для вільного руху транспортного потоку. Під час проектування нового будівництва були враховані прогнозовані зміни транспортної середовища. У найближчому майбутньому ще планується збільшення чисельності жителів приміських зон. У зв’язку з цим буде явне збільшення потоку транспорту по бульвару Вернадського, вулиці Єфремова і проспекту Палладіна.

Було відзначено, що ТЕО рішення вже були опрацьовані. Будівництво розв’язки заплановано на найближчий часовий період. Незадовго до цього повідомляли, що Генплан столиці України міста Києва розрахований таким чином, щоб залишалися можливість будівництва додаткової магістралі.

Leave A Reply

Your email address will not be published.