19 дифібрилятор будуть встановлені на платформах метро в Києві

Комунальна організація “Київський метрополітен” планує установку дев’ятнадцяти дефібриляторів. Дефібрилятори будуть розташовуватися на платформах станцій метрополітенів. Комунальне підприємство вже уклало договір на поставку обладнання Постачальникам вибрати ТОВ “Дефенгрупп”. Дефібрилятори мають надійти на станції до закінчення цього року.

У повідомленні від КП йдеться про те, що монтаж обладнання буде проводиться негайно після його надходження. Комунальникам залишається тільки дочекатися дня поставки самих дефібриляторів і супровідних документів, що включають сертифікати якості приладів. Уже визначені місця встановлення пристроїв. Реалізація монтажу дефібриляторів буде здійснюватися в рамках проекту “Реаніметро”. Покупка приборов, а також оплата послуг з їх ремонту буде проводиться з громадського бюджету.

Київська влада вже мають досвід роботи з цього виду пристроями. Раніше вже здійснювалася закупівля 52 дефібриляторів, які були віддані для установки в касах метрополітену Київським міським центром громадського здоров’я.

Заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко зробив заяву про стан метрополітену на сьогоднішній день і про те, наскільки в ньому дотримуються карантин. За його словами, у зв’язку з тим, що в Києві триває зростання числа хворих COVID-19, не виключена ймовірність повторного закриття метрополітену.

Тим часом, багато громадян ігнорують вимоги носіння засобів індивідуального захисту. Через це відбуваються конфлікти з поліцією. Зокрема на станції метрополітену “Славутич” було затримано громадянина, який після зробленого йому поліцейським зауваження, напав на співробітника правоохоронних органів. У недавні часи в столиці України був запущений швидкісний мобільний інтернет

4G, до якого тепер можна підключатися на станціях метрополітену. Підключення вироблено на 23 станціях. Управління метрополітену не збирається зупинятися на досягнутому і має намір довести кількість підключених станцій до 45. Без інтернету залишиться станція “Теремки”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.