Звинувачення Лукашенка не мають під собою підстав, – прес-секретар Зеленського

Звинувачення Лукашенка не мають під собою підстав, - прес-секретар Зеленського

Фото з Вікіпедії

Звинувачення з боку білоруського президента Олександра Лукашенка, якого ЄС, США не визнають законно обраним, у підготовці на території України бойовиків, яких потім нібито направляють у Білорусь, не мають під собою підстав і спрямовані на відволікання уваги від внутрішньополітичної ситуації в країні.

Як передає “Інтерфакс-Україна”, про це заявив прес-секретар президента України Сергій Никифоров.

“Президент наголошує на тому, що Україна бореться з бойовиками, а не тренує їх, як заявив Олександр Лукашенко. Заяви Олександра Лукашенка Володимир Зеленський називає безпідставними”, – зазначив Никифоров під час поїздки у Миколаївську область, повідомляє прес-служба глави держави.

Він також наголосив, що зусилля української влади спрямовані на зміцнення безпеки в країні й повернення тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму.

На думку Никифорова, мета необґрунтованих заяв Лукашенка – відвернути увагу від внутрішніх подій у Білорусі.

“Кризу, що почалася після президентських виборів, можна розв’язати лише демократичним шляхом. Але Олександру Лукашенку забракло сміливості ним піти”, – сказав він.

За його словами, Зеленський зазначає, що Україна залишається вірним другом білоруського народу, але не втручається в політичні процеси інших держав.

“Сподіваємося, що не буде недружніх кроків стосовно України з боку Олександра Лукашенка. Якщо ж будуть – це отримає негайну й потужну відповідь і нашої держави, і міжнародної спільноти”, – зазначив Никифоров.

Раніше Лукашенко в спілкуванні з журналістами заявив, що на території України відбувається підготовка бойовиків, яких у подальшому перекидають на територію Білорусі, а також звинуватив українську владу в нелегальних постачаннях зброї до Білорусі.

Політика
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.