Зеленський: єдність – це запорука нашого миру та нашої перемоги

Зеленський: єдність – це запорука нашого миру та нашої перемоги

Фото ОП

Президент Володимир Зеленський анонсував впровадження проєкту меморіальних символів та встановлення на Луганщині, Закарпатті, Донецьку та Сімферополі чотирьох дзвонив – пам’яті, перемоги, миру та єдності.

Про це він заявив у відеозверненні.

“Сьогодні з вірою в нашу мету я оголошую про проєкт меморіальних символів. У рамках нього ми хочемо встановити в Україні чотири дзвони. Вчора я був на Луганщині, біля першого селища, де у 42-му році почалося звільнення України. І там буде встановлено перший дзвін – Дзвін пам’яті”, – сказав глава держави.

Також Зеленський розповів, що сьогодні перебуває на Закарпатті, поруч із місцем, де завершилося вигнання загарбників і де, за його словами, буде встановлено Дзвін перемоги.

Президент підкреслив, що ще два інші дзвони будуть встановлені у Донецьку – Дзвін миру та Сімферополі – Дзвін єдності.

“І в мить, коли в Україні настане мир і ми повернемо своїх людей і свою землю, чотири дзвони одночасно сповістять про цю знакову подію в історії України. І кожний їхній удар закарбує в нашій свідомості: «Пам’ятаймо, що єдність – це запорука нашого миру та нашої перемоги», – зазначив Зеленський.

Президент нагадав, що 75 років тому було здобуто перемогу над нацизмом, потім знадобилося ще 46 років для здобуття незалежної Української держави, а сьогодні вже шостий рік поспіль українці її захищають.

За його словами, це все сторінки нашої історії, які гуртують і роблять нас сильнішими.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.