Зеленський розраховує, що з вересня діти підуть до шкіл

Зеленський розраховує, що з вересня діти підуть до шкіл

Фото: Офіс Президента (president.gov.ua)

Президент Володимир Зеленський розраховує, що Україна уникне другої хвилі захворюваності на COVID-19 й учні з вересня вчитимуться не дистанційно, а в школах.

Про це він заявив, спілкуючись із журналістами на Волині, яке транслювалося у Facebook на сторінці Офісу Президента наживо.

“Віримо, що не буде хвилі, і тому діти зможуть навчатися в нормальній соціальній сфері й нормально спілкуватися”, – сказав Зеленський.

Водночас він підкреслив, що наразі неможливо стовідсотково сказати, чи з 1 вересня навчання відбуватиметься в школах чи дистанційно, зважаючи на труднощі з контролем поширення COVID-19.

Разом з тим Зеленський визнав, що для дистанційного навчання потрібна відповідна технічна база, якої бракує.

“Якщо відповідати про вересень, у принципі технічно, я вважаю, що ще технічно не готові. Якщо дистанційне навчання, треба, щоб 3G, 4G у нас було по всій країні”, – зауважив президент.

При цьому він додав, що з 1 липня відбувається поліпшення мобільного та інтернет-зв’язку за планом Мінцифри – від заходу до сходу.

Нагадуємо: Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що в уряді розглядають можливість дистанційного навчання восени у разі погіршення ситуації з пандемією COVID-19.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.