Зеленський привітав президентку Молдови з новообраним парламентом

Зеленський привітав президентку Молдови з новообраним парламентом

Фото Reuters

Володимир Зеленський провів телефонну розмову із президенткою Республіки Молдова Майєю Санду та привітав колегу з успішним проведенням позачергових виборів до парламенту Молдови.

Глава держави також підтвердив запрошення Майї Санду взяти участь у саміті Кримської платформи та урочистих заходах з нагоди 30-річчя незалежності України в серпні 2021 року, повідомляє пресслужба ОП.

Володимир Зеленський висловив упевненість, що переконлива перемога демократичних проєвропейських сил на виборах у Молдові відкриває шлях до реалізації програми амбітних внутрішніх перетворень, створює умови для активізації двосторонніх відносин за всіма напрямками.

Також президент висловив переконання, що Україна та Молдова будуть ще ефективніше координувати свої дії на шляху євроінтеграції, зокрема в контексті діяльності «Асоційованого тріо» за участю України, Молдови та Грузії.

Також президенти України та Молдови обговорили епідеміологічну ситуацію в країнах, констатували необхідність активізації українсько-молдовської економічної взаємодії та реалізації конкретних проектів. Глава держави зазначив, що Україна вже почала спорудження сучасної магістралі, яка з’єднає Київ і Кишинів, та будівництво прикордонного мостового переходу через річку Дністер.

 

ЄвропаПолітика
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.