Зеленський повідомив, чого очікує від жовтневого саміту Україна-ЄС

Зеленський повідомив, чого очікує від жовтневого саміту Україна-ЄС

Фото ОП

Володимир Зеленський повідомив, що на саміті Україна–ЄС у жовтні очікує досягнення домовленостей про початок роботи над оновленням торговельної частини Угоди про асоціацію і підтвердження визнання європейських прагнень.

Про це Президент Володимир Зеленський сказав під час телефонної розмови з литовським колегою Гітанасом Науседою, повідомляє пресслужба ОП.

“Серед головних результатів саміту я бачу підтвердження визнання європейських прагнень України, досягнення домовленостей про початок роботи з оновлення торговельної частини Угоди про асоціацію, адже вона вже не відображає економічних реалій України та ЄС”, – заявив він.

Своєю чергою Президент Литви висловив сподівання, що під час президентства Володимира Зеленського Україна зробить усе, щоб стати членом Євросоюзу, і зазначив, що серед країн Східного партнерства наша держава демонструє лідерство.

Крім того, лідери обмінялися думками щодо розвитку ситуації в Білорусі. Зеленський звернув увагу на спільність підходів України та Європейського Союзу в питаннях оцінки білоруської внутрішньополітичної кризи.

Співрозмовники також обговорили першочергові заходи двостороннього політичного діалогу. Було відзначено спільну налаштованість провести чергове засідання Ради Президентів України та Литовської Республіки наприкінці цього року в Києві.

Під час розмови йшлося й про заходи, яких вживають в Україні та Литві для протидії поширенню коронавірусу та мінімізації впливу пандемії на громадян.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.