Зеленський обговорив з президентом Литви підготовку саміту Україна – ЄС

Зеленський обговорив з президентом Литви підготовку саміту Україна - ЄС

Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Литви Гітанасом Науседою, в ході якої лідери обговорили підготовку саміту Україна – ЄС та шостого саміту Східного партнерства.

Про це повідомляє Офіс президента.

Як зазначається, співрозмовники обговорили ситуацію в країнах у зв’язку з поширенням коронавірусу та заходи, яких вживають в Україні та Литві з метою протидії та мінімізації впливу COVID-19 на громадян.

Зеленський поінформував свого литовського колегу про безпекову ситуацію на Донбасі, а також висловив подяку за незмінну підтримку Вільнюсом суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.

Президенти України та Литви обговорили стан підготовки важливих євроінтеграційних заходів: саміту Україна – ЄС та шостого саміту Східного партнерства.

Гітанас Науседа високо оцінив особистий внесок Зеленського у впровадження реформ, особливо наголосивши на важливості ухвалення історичної земельної реформи як однієї з найкращих передумов для побудови сильної економіки.

Лідери відзначили важливість продовження двостороннього політичного діалогу попри ситуацію з поширенням коронавірусу.

Крім того, Зеленський запросив Науседу відвідати Київ наприкінці цього року з метою участі в черговому засіданні Ради президентів України та Литовської Республіки.

“Чекаю на нашу зустріч, і, звісно, хочеться більше спільних економічних рішень. Сподіваюся, в цьому напрямку ми зможемо рухатися попри карантин. Вдячний за адвокацію України у Європі й за дружбу між нашими країнами”, – сказав Зеленський.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.