Заклади освіти не відкриються до 1 вересня, – Ляшко

Заклади освіти не відкриються до 1 вересня, - Ляшко

Фото: Укрінформ

Заклади освіти в Україні не відкриватимуться до 1 вересня – лише деякі для проведення зовнішнього незалежного тестування.

Про це сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Заклади освіти вже відкриватися не будуть. Вони відкриваються тільки з 1 вересня. Ми будемо відкривати деякі з них для проведення ЗНО”, – сказав Ляшко, передає Укрінформ.

Водночас він зауважив, що відкриття громадського транспорту, зокрема метро, залежатиме від епідемічної ситуації.

“Громадський транспорт може відкритися на третьому етапі зняття обмежувальних заходів. Але ми ще обговорюємо це з бізнесом, оскільки розуміємо, що відкриття будь-якої сфери діяльності потребує доїзду працівників. В той же час ми розуміємо, щойно ми запустимо транспорт – можемо вважати, що карантин повністю завершився”, – наголосив заступник міністра.

Як повідомлялося, 24 квітня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оприлюднив план виходу з карантину в Україні, який складається з п’яти етапів.

Уряд із 12 березня запровадив в Україні карантин з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Зокрема, було закрито заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків. Зупинено роботу метрополітенів у Києві, Харкові та Дніпрі, рух наземного транспорту в містах, припинено міжміське й міжобласне автомобільне, залізничне та авіасполучення.

Кабінет міністрів 4 травня продовжив дію карантину до 22 травня, але з 11 травня обмеження будуть послаблені.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль припустив, що після 22 травня карантин в Україні продовжать, але плануються подальші його послаблення.

 

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.