Уряд виділив 340 млн грн на погашення боргів перед шахтарями

Уряд виділив 340 млн грн на погашення боргів перед шахтарями

Фото: Reuters

Кабінет Міністрів України виділив 340 млн грн на погашення боргів перед шахтарями державних шахт.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на пресслужбу уряду України.

“Міністерство енергетики України виділило додатково майже 340 млн грн для шахтарів державних шахт”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що держава погасила всю заборгованість перед шахтарями держшахт.

“Президент давав доручення вирішити проблему заборгованості з зарплат, і відповідне завдання нам вдалося виконати і попри коронакризу, і попри кризу в енергетиці. Надалі я попрошу в.о. міністра енергетики уважно стежити за ситуацією та в разі потреби дуже швидко приймати рішення”, – цитує прем’єр-міністра Дениса Шмигаля пресслужба уряду.

Зазначається, що 26 червня Міністерство фінансів за пропозицією Міненерго здійснило наближення бюджетних асигнувань за програмою “Реструктуризація вугільної галузі” з листопада-грудня на червень. 339 млн грн спрямовано для погашення заборгованості з заробітної плати перед шахтарями за квітень і травень 2020 року.

За 6 місяців 2020 року вуглевидобувні підприємства на виплату заробітної плати та погашення заборгованості з неї спрямували 3,5 млрд грн.

Як повідомлялося, під Офісом президента другий день триває мітинг шахтарів, які вимагають погасити шахтарям заборгованість із зарплати та розрахуватися з вугледобувними підприємствами за отримане вугілля.

Крім того, учасники мітингу вимагають заборонити імпорт електроенергії та вугілля газових марок із Російської Федерації та Білорусі, а також відновити роботу блоків теплових електростанцій, роботу яких було переобладнано з антрацитового вугілля у вугілля газової групи.

Серед учасників акції також гірники приватних та орендних шахт.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.