Україна, США та Польща скоординували позиції щодо протидії “Північному потоку-2”

Україна, США та Польща скоординували позиції щодо протидії "Північному потоку-2"

Фото: Reuters

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч із міністром закордонних справ Республіки Польща Збігнєвом Рау на полях Анталійського дипломатичного форуму.

Дмитро Кулеба та Збігнєв Рау підтвердили, що російський проєкт Північний потік — 2 несе загрози для безпеки обидвох країн і Європи загалом, скоординували позиції щодо протидії його втіленню, повідомляє пресслужба МЗС.

Глава української дипломатії висловив вдячність за незмінну підтримку Польщею курсу України на членство в ЄС і НАТО. Дмитро Кулеба обговорив із польським колегою подальші кроки, які Альянс може здійснити для пришвидшення євроатлантичної інтеграції України та зміцнення обороноздатності нашої держави.

Керівники зовнішньополітичних відомств обговорили підготовку до зустрічі Люблінського трикутника, яка відбудеться невдовзі у Вільнюсі.

Ентоні Блінкен напередодні провів телефонну розмову із міністром закордонних справ Польщі Збігнєвом Рау. Про це повідомляє Голос Америки з посиланням на сайт Державного департаменту США.

Як повідомляється, у розмові Блінкен наголосив на важливості сили польсько-американського партнерства для здатності НАТО та трансатлантичної спільноти відповідати на регіональні та глобальні виклики. Державний секретар також обговорив співпрацю з Польщею щодо загрози для європейської енергетичної безпеки, яку становить трубопровід “Північний потік-2.

“Державний секретар підкреслив важливості захисту наших демократичних цінностей, включно зі свободою ЗМІ та повагою громадянських прав, із наближенням перебрання Польщею головування в ОБСЄ у 2022-му році”, – йдеться у заяві.

 

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.