Україна на засіданні ТКГ отримала гарантії безпеки авіації для гасіння пожеж на Луганщині

Україна на засіданні ТКГ отримала гарантії безпеки авіації для гасіння пожеж на Луганщині

Фото: Facebook / Головне управління ДСНС України у Луганській області

Українська сторона на засіданні Тристоронньої контактної групи отримала гарантії режиму безпеки для ліквідації пожеж у Луганській області.

Про це повідомив перший заступник голови української делегації ТКГ Олексій Резніков, передає РБК-Україна.

За його словами, на засіданні ТКГ (Україна, Росія, ОБСЄ) українська делегація звернулася з проханням встановити гарантії безпеки для польотів авіації Держслужби з надзвичайних ситуацій для гасіння пожеж в Луганській області поблизу лінії розмежування.

“Дане звернення гуманітарного характеру було повністю підтримано

Координатором ТКГ – представником ОБСЄ і було надалі узгоджено учасниками засідання. Письмове підтвердження гарантій очікується найближчим часом”, – повідомив Резніков.

Зазначимо, перемовини розпочалися о 13:00. Це вже третє засідання ТКГ, яке відбувається за участі переселенців з ОРДЛО у складі української делегації.

Українська сторона за допомогою ОБСЄ погодила з представниками так званих “ДНР/ЛНР” використання літаків для гасіння пожежі на Луганщині.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив командувач Об’єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв.

“Ми через Організацію з безпеки і співробітництва в Європі отримали такий дозвіл. Тобто, запроваджено режим “тиші”, тому що гасіння пожежі безпосередньо знаходиться на такій відстані, де ворог міг би застосувати зброю, і в тому числі проти літаків, які б здійснювали гасіння. На початку бойовики опирались, а потім за допомогою ОБСЄ вони надали підтвердження і режим «тиші» запроваджено. Тож гасіння пожежі здійснюється в тому числі і авіацією”, – поінформував Наєв.

 

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.