Україна має поновити права кримських татар як корінного народу, – Зеленський

Україна має поновити права кримських татар як корінного народу, - Зеленський

Фото ОП В Україні потрібно завершити справу законодавчого визначення корінних народів та статусу кримських татар.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський з нагоди Міжнародного дня корінних народів світу, повідомляє Офіс Президента у Facebook.

Зеленський наголосив, що в Україні ведуть роботу над законодавчим визначенням корінних народів та статусу кримськотатарського народу як корінного.

“Врегулювання цього питання назріло давно, і ми нарешті маємо поставити в ньому крапку. Впевнено можемо сказати – обов’язково відзначимо це свято солідарності у вільному Бахчисараї та по всьому Криму”, – зазначив глава держави з нагоди Міжнародного дня корінних народів світу.

Зеленський зауважив, що з початком тимчасової окупації Криму Російською Федерацією питання захисту прав і законодавчого визначення особливого статусу кримськотатарського народу в нашій державі стало ще більш актуальним.

“Саме тому нашим спільним завданням зараз є захист прав кримських татар, допомога у всебічному розвитку мови, культури та збереження самобутності народу, який наразі не може повноцінно розвиватися на своїй історичній Батьківщині – в Криму. Для нас дуже важливо робити все від нас залежне, щоб відновити права кримськотатарського народу як корінного народу України”, – сказав Президент.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.