Україна має навчитися жити за новими стандартами соціальної поведінки, – Шмигаль

Україна має навчитися жити за новими стандартами соціальної поведінки, - Шмигаль

Фото Павло Паламарчук

Дотримання нових стандартів соціальної поведінки, встановлених в період пандемії, має зберігатися і після завершення карантину, заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Про це написав він на своєму каналі в Telegram.

“Україна, як і весь світ, має навчитися жити за новими стандартами, з новою соціальною поведінкою. Ослаблення карантину не означає, що загроза мине. Такі прості правила, як дотримання дистанції, постійна дезінфекція та індивідуальний захист можуть убезпечити нас і після закінчення карантину”, – йдеться у дописію

Так, прем’єр-міністр наполягає, що навіть після послаблення і закінчення карантину громадянам варто продовжувати уникати великих зборів і забезпечувати дистанцію щонайменше 1,5 метра. Стандарт проведення дезінфекцій в публічних місцях і розміщення дозаторів з дезінфікуючими засобами на видних місцях також має зберегтися.

Крім того, слід продовжувати використовувати засоби індивідуального захисту – захисні маски і рукавички, вважає Шмигаль.

Крім того, має бути закріплено перехід до “touchless economy” – поширення онлайн-продажу і безготівкових платежів, безконтактна доставка, спеціальне обслуговування в супермаркетах і закладах громадського харчування.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.