У ЗСУ за добу зареєстровано 14 нових випадків COVID-19

У ЗСУ за добу зареєстровано 14 нових випадків COVID-19

Фото: Facebook / Командування Медичних сил Збройних Сил України

Станом на ранок 24 травня у Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 хворіють 62 особи. За минулу добу було зареєстровано 14 нових випадків.

Про це повідомляє пресслужба командування Медичних сил Збройних Сил України.

“Станом на 07:00 24 травня у Збройних Силах України хворіє 62 особи на гостру респіраторну хворобу COVID-19 спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Всього за час пандемії одужала 91 особа та 2 летальних випадки”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на ізоляції, в тому числі самоізоляції, перебувають 259 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 40 осіб.

“За минулу добу зареєстровано 14 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Чотири військовослужбовці Харківського гарнізону перебувають у ізоляторі військової частини. Ще вісім військовослужбовців Тернопільського гарнізону на даний час перебувають в ізольовані військової частини та найближчим часом будуть евакуйовані до Рівненського військового госпіталю”, – повідомили у командуванні.

Повідомляється, що стан здоров’я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування.

Також один військовослужбовець Житомирського гарнізону перебуває на стаціонарному лікувані у Національному військово-медичному клінічному центрі “ГВКГ”. Стан пацієнта середньої важкості, отримує необхідне лікування.

Зазначається, що на лікуванні вдома під наглядом медичної служби знаходиться один військовослужбовець (Київський гарнізон). Стан здоров’я пацієнта задовільний. Сиптоми захворювання відсутні.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.