У США розпочали нове розслідування проти Трампа

У США розпочали нове розслідування проти Трампа

Фото: Reuters

Демократи в Конгресі США розпочали розслідування проти президента Сполучених Штатів Дональда Трампа щодо звільнення посадовця із Державного департаменту. Посадовець займався розслідуванням діяльності державного секретаря Майка Помпео.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Радіо Свобода.

Як повідомляється, повідомлення про розслідування 16 травня з’явилося наступного дня після того, як президент США Дональд Трамп оголосив, що планує звільнити генерального інспектора Держдепартаменту Стіва Лініка. Демократи припустили, що Лінік, розпочав розслідування правопорушень самим секретарем Помпео.

Як зазначається, Лінік розслідував скарги на те, що Майк Помпео міг зловживати роботою підлеглих і просив їх виконувати особисті доручення, зокрема купувати їжу і наглядати за його собакою. В рамках свого розслідування демократи зажадали, щоб адміністрація Трампа передала документи, пов’язані зі звільненням Лініка, а також інформацію щодо розслідування.

Загалом Лінік став третім звільненим від квітня Дональдом Трампом чиновником, що вивчав ймовірні неправомірні дії влади. Експрокурор Лінік був призначений колишнім президентом США Бараком Обамою для контролю над витратами і виявленням будь-яких зловживань в Державному департаменті.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.