У МОЗ заявили, що підстав для запровадження жорсткого карантину на початку вересня наразі немає

У МОЗ заявили, що підстав для запровадження жорсткого карантину на початку вересня наразі немає

Фото Reuters

Наразі влада не планує запроваджувати локдаун, а дотримуватиметься адаптивного карантину.

Про це розповів головний санітарний лікар України Ігор Кузін, передає Радіо Свобода.

«По відношенню до чергового локдауну ми використовуємо і будемо продовжувати використовувати адаптивний карантин. Адаптивний карантин – це складний механізм. Але він полягає в тому, що на рівні кожної області ми можемо відслідковувати надчутливі показники, відповідно до них впроваджувати протиепідеміологічні заходи. Ми зараз хочемо відтягнути такий локдаун на максимально віддалений термін», – наголосив Кузін.

Він зауважив, що за світовим досвідом можна побачити, що наприкінці осені і на початку зими більшість країн посилюють карантинні обмеження. Втім, Кузін відкидає повідомлення деяких ЗМІ про нібито запровадження чергового локдауну з 4 вересня.

«Ні, це не правда. Тому що зараз немає підстав говорити про погіршення ситуації. Є регіони, в яких ми дійсно спостерігаємо погіршення епідеміологічної ситуації, або ті, по відношенню до яких ми маємо більш ретельніше відстежувати контактні або слідкувати за тією або іншою ситуацією. Однак казати про те, що з 4-го або з 5-го вересня буде погіршення епідеміологічної ситуації або буде запроваджений локдаун, такої інформації зараз немає», – заявив головний санлікар.

КоронавірусСуспільство
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.