У Міноборони розповіли, на що спрямують другу частину безпекової допомоги від США

У Міноборони розповіли, на що спрямують другу частину безпекової допомоги від США

Фото МОУ

Затвердження Міноборони США надання другої частини безпекової допомоги Україні на суму в 150 млн доларів за програмою «Ініціатива безпекової допомоги Україні» є своєчасним і обгрунтованим. Ця допомога буде спрямована на заходи із забезпечення територіальної цілісності України, оборони кордонів та поглиблення взаємосумісності з НАТО.

Про це заявив міністр оборони Андрій Таран, передає пресслужба МОУ.

«Цей пакет допомоги спрямований на підвищення бойових спроможностей сил оборони України, управління підрозділами, елементів радіоелектронної боротьби. Йдеться про поповнення наших арсеналів протиартилерійських радарів, засобів для боротьби з безпілотниками, захищеного зв’язку, електронної боротьби і евакуації поранених із поля бою, а також підготовку та обладнання для удосконалення безпеки частин Повітряних сил Збройних Сил України», – прокоментував Таран.

Міністр оборони також відзначив важливість виконання нашою державою заходів оборонної реформи, посилення демократичного цивільного контролю над Збройними Силами в рамках «Ініціативи безпекової допомоги Україні». Він нагадав, що стратегічний діалог на рівні керівників оборонних відомств України та США динамічно розвивається, і це є запорукою зміцнення обороноздатності та практичної реалізації євроатлантичних прагнень нашої держави.

«Партнери зі США надають нам безпрецендентну підтримку у посиленні нашої обороноздатності та національної стійкості. Протягом 2014 – 2021 років Україна отримала від уряду США оборонну допомогу майже на 2,5 мільярда доларів. А нещодавно Комітет у закордонних справах Сенату США одностайно ухвалив законопроєкт «Про безпекове партнерство з Україною», що, після підписання у Палаті представників, Сенаті і президентом США, збільшить щорічну військову допомогу до 300 мільйонів доларів», – сказав Таран.

Водночас він висловив вдячність американським друзям за колосальну дипломатичну, політичну, фінансову підтримку і практичні кроки щодо збереження суверенітету і відновлення територіальної цілісності України.

Події
Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.