У Луцьку звільнили 13 заручників та затримали терориста

У Луцьку звільнили 13 заручників та затримали терориста

Фото: Reuters

СБУ спільно з Національною поліцією звільнили у Луцьку 13 заручників та затримали терориста.

Про це йдеться у повідомленні СБУ.

“Співробітники Центру спеціальних операцій “А” СБУ спільно з Національною поліцією звільнили у Луцьку 13 заручників і затримали озброєного терориста, який захопив у центрі міста рейсовий автобус “Берестечко – Краснилівка” з пасажирами”, – йдеться у повідомленні.

Завдяки спланованій Антитерористичним центром СБУ спецоперації “Бумеран” правоохоронцям вдалося уникнути жертв серед мирного населення. Встановлено, що терористом є Максим Кривош, який пропагував екстремістські погляди.

Наразі всі заручники звільнені, постраждалих немає.

“Дякую кожному співробітнику Центру “А” та Антитерористичного центру СБУ, усім правоохоронцям за оперативне реагування і взаємодію. Ваші професійні дії врятували 13 життів. Люди в безпеці і це – найголовніше”, – зазначив голова СБУ Іван Баканов.

Він нагадав, що за перше півріччя 2020 року Служба безпеки вже попередила 3 теракти. Тож СБУ приділяє особливу увагу боротьбі з тероризмом.

“На жаль, це реальність, в якій сьогодні живе наша країна. Вона зумовлена різними факторами, у тому числі й подіями на сході та впливом Російської Федерації на ситуацію в Україні. Однак ми робимо все можливе, аби системно протидіяти будь-яким проявам тероризму. Це один із головних напрямів діяльності СБУ, і він буде тільки посилюватися. Кожен громадянин України має почуватися в безпеці й без страху пересуватися вулицями міст та населених пунктів”, – додав Баканов.

Голова СБУ високо оцінив координацію абсолютно всіх задіяних силових структур держави при звільненні заручників.

Источник

Leave A Reply

Your email address will not be published.